نخ و نقشه تابلو فرش مذهبی کد 101

نخ و نقشه تابلو فرش مذهبی کد 101

3,990,000 تومان
بدون مالیات

وضعیت: جدید

نخ و نقشه تابلوفرش دستباف طرح کد 101 با 100 رنگ و 12 رنگ ابریشم به ابعاد 550 رج در 834 گره (رجشمار 46) و سایز 83 در 126 سانتی متر تهیه شده از با کیفیت ترین نخ های مرینوس و ابریشم. بصورت گلوله شده و همراه با نقشه کامپیوتری و صوتی

تعداد:

قابل سفارش

ارسال رایگان سفارش

ارسال رایگان سفارش

برای خریدهای بالای 500 تومان

پرداخت درب منزل

پرداخت درب منزل

با پرداخت کمترین بیعانه

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

در صورت داشتن هر گونه عیب

ضمانت کیفیت کالا

ضمانت کیفیت کالا

خرید با بهترین کیفیت

انتخاب نقشه

اولین قدم برای بافت یک تابلوفرش دستباف نفیس، انتخاب یک نقشه زیبا و فراهم نمودن مواد اولیه آن، یا به عبارتی طرح تابلوفرش می باشد. در این گام، تحقیق و آگاهی پیدا کردن از سلیقه مشتریان مهمترین نکته برای انتخاب نقشه تابلوفرش به شمار می رود. اگر به صورت حرفه ای و به منظور فروش محصول، به بافت تابلوفرش میپردازید باید در این زمینه به خوبی تحقیق کنید تا راحت تر بتوانید تابلوفرش بافته شده خود را به فروش برسانید. البته ما در شرکت فرش زرین تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا زیباترین و پرفروش ترین نقشه ها را در اختیار شما قرار دهیم که نقشه تابلو فرش مذهبی کد 101 نیز نمونه ای از آنها میباشد. شما میتوانید انتخاب کنید که این نقشه بصورت کامپیوتری (عددی) یا سنتی (شطرنجی) در اختیار داشته باشید. علاوه بر این میتوانید از نقشه صوتی این طرح نیز استفاده کنید که می تواند سرعت بافت شما را افزایش دهد. ما معتقدیم بهترین کار در حال حاضر، بافت به صورت سفارشی است یعنی ابتدا مشتری خود را پیدا کنید و سپس با سفارش او کار خود را شروع نمایید.

کیفیت نخ

هرچند انتخاب نقشه از اهمیت زیادی برخوردار است اما مهم تر از آن، استفاده از نخ های با کیفیت برای بافت تابلوفرش است. همانطور که می دانید برای بافت تابلوفرش و فرش هایی که رجشمار بالایی دارند از نخ های مرینوس استفاده می شود. مرینوس اسم یک نوع نژاد گوسفند خارجی است که پشمی بسیار ظریف دارد. در حال حاضر نخ های مرینوس با سطوح کیفی مختلف در بازار موجود است که طرح کد 101 از مرغوب ترین انواع آن تهیه شده است و با تضمین کیفیت عرضه می شود. این در حالی است که در هر تابلوفرش مقداری هم ابریشم مورد استفاده قرار می گیرد که باعث زیبایی هرچه بیشتر آن می شود. در طرح نقشه تابلو فرش مذهبی کد 101 نیز 12 رنگ ابریشم دستریس مرغوب بکار گرفته شده است.

کیفیت رنگرزی

کیفیت رنگرزی نیز از دیگر شاخص های مهم برای انتخاب نخ و نقشه تابلوفرش به شمار می رود. اگر نخ ها به طور مطلوبی رنگرزی نشده باشند، بعد از شستشو یا حتی در مجاورت نور، زیبایی و شفافیت خود را از دست خواهند داد. انتخاب رنگزای مناسب، استفاده از حمام رنگ متناسب با نوع نخ و ماده رنگزا، استفاده از آب و حرارت مناسب و ... از عوامل مهم در کیفیت رنگرزی نخ ها می باشند که فقط از عهده یک رنگرز خبره و با تجربه بر می آید. طرح نقشه تابلو فرش مذهبی کد 101 نیز توسط خبره ترین رنگرزها و با کیفیت عالی رنگرزی شده است.

ما در شرکت فرش زرین تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا با استفاده از متخصص ترین نیروها بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم. اگر انتخاب شما طرح نقشه تابلو فرش مذهبی کد 101 است هم اکنون می توانید کار خود را آغاز نمایید. ما تاپایان کار در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید پس از اتمام کار بافت، برای مرحله شور و پرداخت تابلو فرش خود نیز با ما تماس بگیرید.

وضعیت موجودی وضعیت
10 قلم موجود در انبار جدید
جدول اطلاعات مقادیر
جنس پرز مرینوس و ابریشم
تعداد رنگ 100
تعداد ابریشم 12
تعداد رج 550
تعداد گره در هر رج 834
سایز (سانتی متر) 83*126
نوع طرح مذهبی
ابعاد طرح بالاتر از 700 گره