نخ و نقشه تابلو فرش طرح مذهبی کد 22

نخ و نقشه تابلو فرش طرح مذهبی کد 22


وضعیت: جدید

نخ و نقشه تابلوفرش دستباف طرح و ان یکاد پرنیان با 36 رنگ و 5 رنگ ابریشم به ابعاد 371 رج در 510 گره (رجشمار 46) و سایز 56 در 77 سانتی متر تهیه شده از با کیفیت ترین نخ های مرینوس و ابریشم. بصورت گلوله شده و همراه با نقشه کامپیوتری و صوتی

ارسال رایگان سفارش

ارسال رایگان سفارش

برای خریدهای بالای 500 تومان

پرداخت درب منزل

پرداخت درب منزل

با پرداخت کمترین بیعانه

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

در صورت داشتن هر گونه عیب

ضمانت کیفیت کالا

ضمانت کیفیت کالا

خرید با بهترین کیفیت

انتخاب نقشه

اولین قدم برای بافت یک تابلوفرش دستباف نفیس، انتخاب یک نقشه زیبا و فراهم نمودن مواد اولیه آن، یا به عبارتی نخ و نقشه تابلوفرش می باشد. در این گام، تحقیق و آگاهی پیدا کردن از سلیقه مشتریان مهمترین نکته برای انتخاب نقشه تابلوفرش به شمار می رود. اگر به صورت حرفه ای و به منظور فروش محصول، به بافت تابلوفرش میپردازید باید در این زمینه به خوبی تحقیق کنید تا راحت تر بتوانید تابلوفرش بافته شده خود را به فروش برسانید. البته ما در شرکت فرش زرین تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا زیباترین و پرفروش ترین نقشه ها را در اختیار شما قرار دهیم که نقشه تابلوفرش کد 22 نیز نمونه ای از آنها میباشد. شما میتوانید انتخاب کنید که این نقشه بصورت کامپیوتری (عددی) یا سنتی (شطرنجی) در اختیار داشته باشید. علاوه بر این میتوانید از نقشه صوتی این طرح نیز استفاده کنید که می تواند سرعت بافت شما را افزایش دهد. ما معتقدیم بهترین کار در حال حاضر، بافت به صورت سفارشی است یعنی ابتدا مشتری خود را پیدا کنید و سپس با سفارش او کار خود را شروع نمایید.

کیفیت نخ

هرچند انتخاب نقشه از اهمیت زیادی برخوردار است اما مهم تر از آن، استفاده از نخ های با کیفیت برای بافت تابلوفرش است. همانطور که می دانید برای بافت تابلوفرش و فرش هایی که رجشمار بالایی دارند از نخ های مرینوس استفاده می شود. مرینوس اسم یک نوع نژاد گوسفند خارجی است که پشمی بسیار ظریف دارد. در حال حاضر نخ های مرینوس با سطوح کیفی مختلف در بازار موجود است که طرح کد 22 از مرغوب ترین انواع آن تهیه شده است و با تضمین کیفیت عرضه می شود. این در حالی است که در هر تابلوفرش مقداری هم ابریشم مورد استفاده قرار می گیرد که باعث زیبایی هرچه بیشتر آن می شود. در طرح کد 22 نیز 5 رنگ ابریشم دستریس مرغوب بکار گرفته شده است.

کیفیت رنگرزی

کیفیت رنگرزی نیز از دیگر شاخص های مهم برای انتخاب نخ و نقشه تابلوفرش به شمار می رود. اگر نخ ها به طور مطلوبی رنگرزی نشده باشند، بعد از شستشو یا حتی در مجاورت نور، زیبایی و شفافیت خود را از دست خواهند داد. انتخاب رنگزای مناسب، استفاده از حمام رنگ متناسب با نوع نخ و ماده رنگزا، استفاده از آب و حرارت مناسب و ... از عوامل مهم در کیفیت رنگرزی نخ ها می باشند که فقط از عهده یک رنگرز خبره و با تجربه بر می آید. طرح کد 22 نیز توسط خبره ترین رنگرزها و با کیفیت عالی رنگرزی شده است.

ما در شرکت فرش زرین تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا با استفاده از متخصص ترین نیروها بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم. اگر انتخاب شما طرح کد 22 است هم اکنون می توانید کار خود را آغاز نمایید. ما تاپایان کار در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید پس از اتمام کار بافت، برای مرحله شور و پرداخت تابلو فرش خود نیز با ما تماس بگیرید.

وضعیت
جدید
جدول اطلاعات مقادیر
جنس پرز مرینوس و ابریشم
تعداد رنگ 36
تعداد ابریشم 5
تعداد رج 371
تعداد گره در هر رج 510
سایز (سانتی متر) 56*77
نوع طرح مذهبی
ابعاد طرح 500 تا 700 گره