نخ و نقشه آموزشی تابلو فرش کد 41

نخ و نقشه آموزشی تابلو فرش کد 41


وضعیت: جدید

نخ و نقشه آموزشی تابلوفرش دستباف طرح کد 41 با 41 رنگ و 4 رنگ ابریشم به ابعاد 170 رج در 240 گره (رجشمار 46) و سایز 26 در 36 سانتی متر تهیه شده از با کیفیت ترین نخ های مرینوس و ابریشم. بصورت گلوله شده و همراه با نقشه کامپیوتری و صوتی

ارسال رایگان سفارش

ارسال رایگان سفارش

برای خریدهای بالای 500 تومان

پرداخت درب منزل

پرداخت درب منزل

با پرداخت کمترین بیعانه

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

در صورت داشتن هر گونه عیب

ضمانت کیفیت کالا

ضمانت کیفیت کالا

خرید با بهترین کیفیت

انتخاب نقشه

اولین قدم برای یاد گیری هنر بافت تابلو فرش دستباف، انتخاب یک نخ و نقشه آموزشی می باشد. انتخاب یک طرح با سایز مناسب و در عین حال زیبا، می تواند نقش بسیار مهمی را در سهولت یاد گیری این هنر و افزایش انگیزه بافنده برای ادامه فعالیت در این زمینه ایفا کند. معمولا بافنده ها اولین کار خود را به عنوان یادگاری برای خود نگه می دارند، پس انتخاب یک نقشه زیبا از اهمیت بالایی برخوردار است. ما سعی کرده ایم نقشه هایی زیبا با اندازه کوچک که بافت آن ها ساده تر و سریع تر قابل انجام باشد در اختیار شما قرار دهیم.

 

کیفیت نخ

هرچند انتخاب نقشه از اهمیت زیادی برخوردار است اما مهم تر از آن، استفاده از نخ های با کیفیت برای بافت تابلوفرش است. همانطور که می دانید برای بافت تابلوفرش و فرش هایی که رجشمار بالایی دارند از نخ های مرینوس استفاده می شود. مرینوس اسم یک نوع نژاد گوسفند خارجی است که پشمی بسیار ظریف دارد. در حال حاضر نخ های مرینوس با سطوح کیفی مختلف در بازار موجود است که طرح کد 41 از مرغوب ترین انواع آن تهیه شده است و با تضمین کیفیت عرضه می شود. این در حالی است که در هر تابلوفرش مقداری هم ابریشم مورد استفاده قرار می گیرد که باعث زیبایی هرچه بیشتر آن می شود. در طرح تابلو فرش آموزشی کد 41 نیز 4 رنگ ابریشم دستریس مرغوب بکار گرفته شده است.

کیفیت رنگرزی

کیفیت رنگرزی نیز از دیگر شاخص های مهم برای انتخاب نخ و نقشه تابلوفرش به شمار می رود. اگر نخ ها به طور مطلوبی رنگرزی نشده باشند، بعد از شستشو یا حتی در مجاورت نور، زیبایی و شفافیت خود را از دست خواهند داد. انتخاب رنگزای مناسب، استفاده از حمام رنگ متناسب با نوع نخ و ماده رنگزا، استفاده از آب و حرارت مناسب و ... از عوامل مهم در کیفیت رنگرزی نخ ها می باشند که فقط از عهده یک رنگرز خبره و با تجربه بر می آید. طرح آموزشی تابلو فرش کد 41 نیز توسط خبره ترین رنگرزها و با کیفیت عالی رنگرزی شده است.

ما در شرکت فرش زرین تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا با استفاده از متخصص ترین نیروها بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم. اگر انتخاب شما طرح آموزشی تابلو فرش کد 41 است هم اکنون می توانید کار خود را آغاز نمایید. ما تاپایان کار در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید پس از اتمام کار بافت، برای مرحله شور و پرداخت تابلو فرش خود نیز با ما تماس بگیرید.

وضعیت
جدید
جدول اطلاعات مقادیر
جنس پرز مرینوس و ابریشم
تعداد رنگ 41
تعداد ابریشم 4
تعداد رج 170
تعداد گره در هر رج 240
سایز (سانتی متر) 26*36
نوع طرح آموزشی
ابعاد طرح 120 تا 350 گره