نخ و نقشه فرش تمام ابریشم کد 15 کرم

نخ و نقشه فرش تمام ابریشم کد 15 کرم


وضعیت: جدید

نخ و نقشه فرش تمام ابریشم دستباف طرح کد 15 با 24 رنگ تمام ابریشم به ابعاد 900 رج در 600 گره (رجشمار 65) و سایز 97 در 65 سانتی متر تهیه شده از نخ های ابریشم با کیفیت. بصورت گلوله شده و همراه با نقشه کامپیوتری و صوتی

ارسال رایگان سفارش

ارسال رایگان سفارش

برای خریدهای بالای 500 تومان

پرداخت درب منزل

پرداخت درب منزل

با پرداخت کمترین بیعانه

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

در صورت داشتن هر گونه عیب

ضمانت کیفیت کالا

ضمانت کیفیت کالا

خرید با بهترین کیفیت

انتخاب نقشه

اولین قدم برای بافت یک فرش دستباف نفیس، انتخاب یک نقشه زیبا و فراهم نمودن مواد اولیه آن، یا به عبارتی نخ و نقشه فرش می باشد. در این گام، تحقیق و آگاهی پیدا کردن از سلیقه مشتریان مهمترین نکته برای انتخاب نقشه فرش به شمار می رود. اگر به صورت حرفه ای و به منظور فروش محصول، به بافت فرش میپردازید باید در این زمینه به خوبی تحقیق کنید تا راحت تر بتوانید فرش بافته شده خود را به فروش برسانید. البته ما در شرکت فرش زرین تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا زیباترین و پرفروش ترین نقشه ها را در اختیار شما قرار دهیم که نقشه فرش تمام ابریشم کد 15 نیز نمونه ای از آنها میباشد. شما میتوانید انتخاب کنید که این نقشه را بصورت کامپیوتری (عددی) یا سنتی (شطرنجی) در اختیار داشته باشید. علاوه بر این میتوانید از نقشه صوتی این طرح نیز استفاده کنید که می تواند سرعت بافت شما را افزایش دهد. ما معتقدیم بهترین کار در حال حاضر، بافت به صورت سفارشی است یعنی ابتدا مشتری خود را پیدا کنید و سپس با سفارش او کار خود را شروع نمایید.

کیفیت نخ

هرچند انتخاب نقشه از اهمیت زیادی برخوردار است اما مهم تر از آن، استفاده از نخ های با کیفیت برای بافت فرش است. همانطور که می دانید برای بافت فرش و تابلو فرش هایی که رجشمار بسیار بالایی دارند از نخ های ابریشم استفاده می شود. در حال حاضر نخ های ابریشم با سطوح کیفی مختلف در بازار موجود است که طرح کد 15 از مرغوب ترین انواع آن تهیه شده است و با تضمین کیفیت عرضه می شود. در این طرح 24 رنگ ابریشم دستریس مرغوب بکار گرفته شده است.

کیفیت رنگرزی

کیفیت رنگرزی نیز از دیگر شاخص های مهم برای انتخاب نخ و نقشه فرش به شمار می رود. اگر نخ ها به طور مطلوبی رنگرزی نشده باشند، بعد از شستشو یا حتی در مجاورت نور، زیبایی و شفافیت خود را از دست خواهند داد. انتخاب رنگزای مناسب، استفاده از حمام رنگ متناسب با نوع نخ و ماده رنگزا، استفاده از آب و حرارت مناسب و ... از عوامل مهم در کیفیت رنگرزی نخ ها می باشند که فقط از عهده یک رنگرز خبره و با تجربه بر می آید. طرح کد 15 نیز توسط خبره ترین رنگرزها و با کیفیت عالی رنگرزی شده است.

ما در شرکت فرش زرین تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا با استفاده از متخصص ترین نیروها بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم. اگر انتخاب شما طرح کد 15 است هم اکنون می توانید کار خود را آغاز نمایید. ما تاپایان کار در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید پس از اتمام کار بافت، برای مرحله شور و پرداخت تابلو فرش خود نیز با ما تماس بگیرید.

وضعیت
جدید
جدول اطلاعات مقادیر
جنس پرز تمام ابریشم
تعداد رنگ 24
تعداد ابریشم 24
تعداد رج 900
تعداد گره در هر رج 600
سایز (سانتی متر) 97*65
نوع طرح تمام ابریشم
ابعاد طرح 500 تا 700 گره